Ieškome smalsių skaitmeninės rinkodaros entuziastų. Ar tai Tu?

2021-ieji mums buvo spartaus augimo metai – pradėjome dirbti su keliais pagrindiniais klientais, o vasarą mūsų komandą papildė dar 15 kolegų. Šiandien MBD. agentūroje Lietuvoje ir užsienyje dirba 120 skaitmeninės rinkodaros specialistų.

Mūsų užmojams tik didėjant, ieškome kelių ambicingų skaitmeninės rinkodaros talentų, kurie domisi skaitmeninės rinkodaros kampanijų valdymu, projektų valdymu ar strategijų kūrimu.

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos, jei Tu:

  • nuolat domiesi skaitmenine rinkodara ir ji Tau yra ne tik darbas, bet ir aistra;
  • turi darbo su skaitmeninėmis technologijomis patirties (agentūroje ar dirbant klientui);
  • sėkmingai vykdei „Facebook“ ir „Google“ kampanijas;
  • gebi puikiai komunikuoti lietuvių ir anglų kalbomis (būtų puiku, jei mokėtum ir rusiškai);
  • gali paprastai paaiškinti sudėtingus dalykus;
  • esi iniciatyvus ir orientuotas į sprendimus;
  • esi motyvuotas kilti karjeros laiptais ir žinai, ko reikia tam pasiekti.

Kodėl mes?

Mūsų komandos nariai – didžiausias mūsų turtas. Mes niekada to nepamirštame ir visada į tai atsižvelgiame. Mes padėsime Tau įsitraukti į darbą, sudarysime tinkamą mokymo programą ir atsakysime į visus įmanomus klausimus. Komandos dvasia mums yra ypač svarbi. Čia Tave pasitiks padrąsinanti komanda, šiuolaikinis biuras, daugybė komandinių renginių ir profesinio tobulėjimo galimybės.

Dirbsi su geriausiais klientais Lietuvoje (ir ne tik). Dideliais ir mažais, vykdančiais verslą skirtingais modeliais (tiek online, tiek offline). Mes labai vertiname savo klientus ir padedame Jiems pasiekti savo verslo tikslus.

Čia galėsi įgyvendinti novatoriškiausias idėjas. Inovacijos yra mūsų kraujyje: mes visada ieškome geresnių sprendimų ir galimybių efektyvumui padidinti. Jei nuspręsi prisijungti prie „Mediabrands Digital“, turėsi būti pasirengęs ir toliau mokytis naujų dalykų, nes ši industrija keičiasi kasdien.

Paprasta aplikuoti

Atsiųsk mums savo gyvenimo aprašymą ir nurodyk, kodėl būtume gera komanda: kasparas@mbd.lt

MBD. = IŠSKIRTINĖS ASMENYBĖS + ĮDOMŪS IŠŠŪKIAI

Mes įdarbiname tik pačius geriausius žmones ir nuolat rūpinamės komandos narių tobulėjimu. ŽMONĖS yra didžiausia mūsų vertybė, bet taip pat svarbios yra šios:

  • Nuolatinis augimas – visi MBD. darbuotojai, mūsų paslaugos ir klientai turi nuolat augti ir prisitaikyti prie greitai besikeičiančio skaitmeninio pasaulio.
  • Laisvė nuspręsti – mes pasitikime savo darbuotojų nepriklausomais sprendimais dėl, jų nuomone, pelningiausių praktikų mūsų klientams.
  • Atvirumas – siekiame, kad mūsų darbo aplinka būtų kuo skaidresnė ir atviresnė, kad joje kiekvienas galėtų dalintis savo mintimis ir idėjomis.

Jeigu šiuo metu šiame puslapyje nematai Tave dominančios pozicijos, bet manai, kad būtum puikus papildymas mūsų komandai – susisiek su mumis!

Susisiekite