Mokama paieška

Naudodami aktualius raktinius žodžius pasirūpinsime, kad kuo daugiau žmonių ieškotų Jūsų verslo įvairiose paieškos sistemose visame pasaulyje. Paieškos sistemų rinkodara (angl. search engine marketing (SEM)) yra viena iš svarbiausių MBD. veiklos sričių. Kuriame reklamas „Google“ ir „Bing“ paieškos rezultatuose įvairiomis kalbomis.

Reklama paieškos sistemose užsiimame daugiau nei septynerius metus. Neskaitant Baltijos šalių, turime patirties Skandinavijos, įvairių Europos šalių, Jungtinės Karalystės ir net JAV bei Australijos rinkose.

MBD. kasdien naudojasi 15 sertifikuotų „Google Ads“ specialistų paslaugomis, mes esame oficialus „Google Premier“ partneris.

Reklamos paieškos sistemose rodomos nemokamai. Mokėsite tik už paspaudimą arba vartotojo apsilankymą tinklalapyje, o kainą galėsite nustatyti patys. Standartinę paspaudimo kainą nustato rinka – viskas priklauso nuo konkurencijos lygio paieškos sistemose tam tikroje srityje.

Reklama paieškos sistemose demonstruoja geriausius konversijų rodiklius, mat tai yra kanalas, kurio pagrindinis tikslas – parduoti. Kitaip tariant, vartotojas jau yra įsitikinęs prekės ar paslaugos reikalingumu ir paieškos sistemoje ieško to, ko jam konkrečiai reikia.

Susisiekite su mumis

Susisiekite