Analitika ir kodų (tag) valdymas

Skaitmeninės rinkodaros analitika padeda mūsų klientams įvertinti, vizualizuoti ir optimizuoti verslo rezultatus.

Mūsų analitikos paslaugos apima diegimą, konsultacijas ir mokymus. Padėsime suprasti, ką, kodėl ir kaip protingai įvertinti, kad padėtumėte savo verslui augti ir galėtumėte priimti verslo sprendimus remdamiesi turimais duomenimis.

Mūsų analitikos paslaugos apima šias platformas: „Google Tag Manager“, „Google Analytics“, „Adobe Analytics“, „Data Studio“, reklamos kanalų konversijų ir pakartotinės rinkodaros (angl. retargeting) duomenis. Nesvarbu, ar tai būtų paprastas reklamos nustatymas, ar pažangus stebėjimas, pvz., offline konversijų importavimo nustatymas, įvykiai (angl. events) programose ar modifikuotos informacijos siuntimas į puslapio analitikos paskyras, mūsų 11 GAIQ sertifikuotų specialistų padės išsipildyti Jūsų analitikos svajonėms.

Analitikos konsultacija
Mūsų analitikos konsultacijos padeda suprasti, ką jau turite ir ko Jums dar reikia norint pasiekti savo tikslų. Padėsime Jums išanalizuoti dabartinę Jūsų veiklą ir pasiūlysime veiksmingus sprendimus, padėsiančius išnaudoti turimus duomenis, įskaitant duomenis ir kanalus verslo plėtrai.

Analitikos mokymai
Nuo 2018 m. surengėme daugiau nei 100 analitikos mokymų ir seminarų, pritaikytų mūsų klientų poreikiams. Mokymai padės Jūsų komandai ugdyti įgūdžius, kurių reikia norint suprasti „Google Analytics“ pagrindus arba gauti GAIQ sertifikatą. Mokymų metu apžvelgsime keletą temų: paskyrų nustatymus, individualius sprendimus ir kampanijų rezultatų (angl. dashboards) realiuoju laiku valdymą.

Ieškote daugiau informacijos? Parašykite mums ir mes su Jumis susisieksime kaip įmanoma greičiau.

Susisiekite